PROFESSIONAL NAIL SYSTEM
+421 910 909 270 
 

CZ HU

UV Gély

 

Nechty sú ozdobou každej ženy. A naše UV gély v tom pomáhajú. Firma Aglia dodáva na slovenský trh UV gély rôznych svetovo významných značiek a súčasne je výrobca UV gélov, ktoré dodáva do rozsiahlej siete nail art a kozmetických štúdií.

Čo sú to UV gély?

 

UV gély na nechty patria medzi najobľúbenejšie metódy nechtovej modeláže. Uv gél na prírodné nechty (aj na umelé nechty) je vyrobený zo špeciálnych materiálov, ktoré pri osvietení špeciálnou UV lampou stvrdnú. Aglia dodáva všetky druhy moderných UV gélov, s rôznou viskozitou, ktorú používajú nail art štúdia. Dodávame teda jednofázové uv gély, viacfázové uv gély, modelačné uv gély atď.

UV gély rôznych parametrov používajú predovšetkým kozmetické salóny. Je možné si zaobstarať aj set pre domácu aplikáciu uv gélov. UV gély je možné použiť ako alternatívu k akrylu. UV gély majú výhodu v relatívne dlhej časovej stálosti a odolnosti. Pomocou ďalších prvkov je možné výsledok aj zaujímavo ozdobiť podľa svojho vkusu a dosiahnuť zaujímavého vzhľadu nechtov.

Ako fungujú UV gély na nechty?

 

UV gél na prírodné nechty obsahuje chemické látky známe fotoiniciátory, ktoré vydávajú voľné radikály, keď sú vystavené ultrafialovému svetlu. UV svetlo má veľmi krátku vlnovú dĺžku (ľudia ho preto nemôžu vidieť voľným okom). Voľné radikály uvoľňované z UV gélu spôsobujú, že sa začnú uspokojovať jednotlivé molekuly medzi sebou navzájom, a tým UV gél tuhne.

Nanesenie UV gélov na nechty začína čistením, leštením a ošetrením prírodných nechtov. Akonáhle je toto dokončené, kozmetička aplikuje plastové predĺženie nechtu, ktoré najlepšie zodpovedá povrchu nechtového lôžka. Necht sa prilepí asi v 1/2 skutočných nechtov.

K dispozícii sú dva základné typy UV gélov, tvrdý UV gél a mäkký UV gél. Tvrdý UV gél má svoje meno od toho, že po vytvrdnutí je dostatočne pevný, aby mohlo byť vykonané predĺženie nechtov. Predĺžené nechty sú umelé nechty nanesenej na okraj prirodzeného nechtu. Mäkký UV gél sa označujú gélové produkty, ktoré sú príliš mäkké pre predĺženie nechtov. Ide predovšetkým o gélová leštidla a silnejší gély určené pre prekrytie.

UV gély Aglia

 

UV gély na nechty Aglia sú dodávané do profesionálnych štúdií po celej Slovenskej republike i do zahraničia. Vyznačujú sa profesionálitou, špičkovou kvalitou pre začiatočníkov aj skúsené nechtové dizjnérky. UV gély sú oveľa mladšie než nechty z akrylových práškov. UV gély nemajú na rozdiel od akrylových živíc nepríjemný zápach. Sú veľmi pružné a majú dokonalú priľnavosť.

 

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Pre viac informácií kliknite tu. Používaním webu vyjadrujete súhlas.Súhlasím