Responzivní design menu

Kategórie
Menu
Vyhľadávanie
Prihlásenie
Nahor

CZ HU

PROFESSIONAL NAIL SYSTEM

Najpredávanejšie

Aglia na Facebooku

Aglia na Instagramu

Novinky

STAVEBNÉ GÉLY / BASE - Podkladové gély

Cena

FLEXIBLE BASE Podkladový L...

Katalógové číslo: 11000
Skladom57
Cena vr. DPH:
10,99 €
 

Najnovšia technológia bázy, ktorá je doslova 2v1! Báza je vhodná nielen ako podkladový gél, ale aj ako dokonalá voľba pre spevnenie prírodných nechtov.

Použitie aj pre oslabené a problematické nechty. Vyrovnáva nerovnosti nechtovej platničky a má perfektnú priľnavosť k prírodnému nechtu.

 

-ľahká aplikácia

-vhodný na spevnenie nechtov na nohách

-hustejšia konzistencia pre aplikáciu bez zatekania

-Doba vytvrdnutia: LED - 60 sec., UV - 120 sec.

 

Použitie ako podklad:

Na zmatnený povrch nechtu aplikujte nail prep a primer vo veľmi malom množstve. (Tento krok nie je nevyhnutný, ale zabezpečí Vám 100% profesionálny postup pri aplikácii.) Ak by ste primeru naniesli viac, môže sa stať, že vrstva Flexible base nepriľne dostatočne a bude sa po povrchu prírodného nechtu "šmýkať". Pokračujte tenkou vrstvou Flexible base,(vrstva musí byť naozaj tenká, preto odporučame stetec s bázou viackrát obtrieť od prebytočného množstva a tak aplikovať na celý povrch nechtu a dáte vytvrdnúť.

 

TIP pre začiatočníčky: Po vytvrdnutí lepkavý povrch nezotierajte a naneste Vami zvolený stavebný gél v tenkej vrstve, opäť dajte do lampy a následne pokračujte so stavbou nechtu.

 

 

Použitie pri spevnení prírodných nechtov:

1. Zmatnite povrch nechtu použitím bloku alebo pilníka. Dôkladne oprášte a aplikujte Nail Prep a Ultrabond primer v malom množstve, nezabudnite ho naniesť aj na voľný okraj nechtu a nechajte uschnúť.

2.Pokračujte tenkou vrstvou Flexible base,(vrstva musí byť naozaj tenká, preto odporúčame štetec s bázou viackrát obtrieť od prebytočného množstva a tak aplikovať na celý povrch nechtu, ako aj na voľný okraj nechtu,

 

UPOZORNENIE: túto prvú vrstvu nedáte vytvrdiť, ale hneď nanesiete hrubšiu vrstvu do stredu nechtu a pomocou štetca z balenia ju vyrovnáte po celom povrchu nechtu a až tak dáte vytvrdiť.

 

TIP: výpotok nemusíte utierať, rovno môžete nanášať farebný gél a nakoniec pružný lesk Extreme top shine, alebo Gladiator. Výhodou Flexible base je, že ho môžete v prípade potreby obrúsiť pilníkom a až tak pokračovať v nanášaní farebného gélu. Tento produkt si určite pre jeho výnimočné vlastnosti zamilujete!

 

 

ULTRA BASE Podkladový UV/L...

Skladom46
Cena vr. DPH:
od 5,49 €
 

Nový podkladový LED/UV gél, ktorý zaručuje extrémnu priľnavosť k prírodnému nechtu. Je vhodný pod všetky Aglia stavebné gély.

 

POUŽITIE: Na zmatnený povrch nechtu aplikujte nail prep a primer vo veľmi malom množstve. Ak by ste primeru naniesli viac, môže sa stať, že vrstva Ultra base nepriľne dostatočne a bude sa po povrchu prírodného nechtu "šmýkať".

 

TIP: v prípade problematických nechtov naneste aj Ultrabond primer a nechajte uschnúť. Pokračujete vrstvou Ultra base, ktorú je potrebné naniesť v tenkej, skoro suchej vrstve, odporúčame ju akoby "vmasírovať" do nechtovej platničky a nechať vytvrdnúť. Výpotok nezotierate a nanesiete tenkú vrstvu stavebného gélu, ktorú necháte vytvrdiť a nakoniec pokračujete modelačnou vrstvou stavebného gélu.

Vyhľadávanie

Počet položiek

1014
položiek
841
skladom

Dátum poslednej aktualizácie

07.08.2020 13:30

Akčná ponuka

Neboli nájdené žiadne výrobky.

Valid XHTML 1.1

Zasielať novinky

Odhlásenie z odberu noviniek

Webdesign by AiVision, s.r.o. | Eshop solution AiShop

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Pre viac informácií kliknite tu. Používaním webu vyjadrujete súhlas.Súhlasím